Soul-inspired wedding  photography 

Shoot worldwide, where are loving hearts 

 

● wedding 

The most important thing I can do for you - is to create a unique and true story of a special day in the life of your family. For me wedding photography is not just bright photo shooting, but firstly - a story about people, their feelings, about the holidays that are filled with emotions, love and good and unique moments. And after many years you will view your photos, taken by me with trembling and tears of joy. I always help to organize a wedding day, help on the style, hairstyle, flowers and other wedding trends, advise contractors which work in the best way. My result depends on your and our teamwork and many of the details that make your wedding unique and so unlike to any other. When you decide to order a photo session, be sure that I will bring it from an idea to the implementation.

I should also add that I have special attention to various  ethnic-religious weddings in Europe, Asia, USA, Canada and in every corner of the world!

If you have any suggestions, I am ready to discuss and experiment them with you. So contact us, wherever you are! 

 

 

                                                                                                      ●●●

 

                                                              Знімаю по всьому світу, де є закохані серця і люблячі сім'ї

● Найголовніше, що я можу зробити для Вас - це створити неповторну і справжню історію про унікальний день в житті Вашої родини. Для мене весільна фотографія - це не просто яскрава фотосесія, а спочатку розповідь про людей, їх почуття, про свято, яке наповнене емоціями, любов'ю і добром, неповторними моментами. І через багато років Ви з трепетом і сльозами радості згадаєте ті моменти. 

  Також варто додати, що я з особливою увагою ставлюся до різних релігійно-етнічних весіль в Європі, Азії ,США, Канаді і в будь-якому куточку світу!

 

Якщо у Вас є пропозиції, я готовий обговорити і експериментувати разом з Вами. Тому, пишіть мені, де б Ви не були!

 

● Sunshinefamily - фотограф щасливих сімей
Як у Вас в альбомі фотографій на яких Ви разом, всією сім'єю? Найчастіше сімейні знімки рідкісні, дорогі. Сімейна фотосесія - це прекрасний привід побути разом і зануритися в маленьке пригода, це Життя і Любов, гармонія з самим собою, рідним, з природою. Мій стиль світлий і природний, я знімаю найцінніше - справжні життєві моменти, ніжні обійми, люблячий погляд, усмішки, нові переживання, сміх. Це ті миті життя, які складають зміст щастя та любові! Прикрасьте свій альбом, фотокнигу або інтер'єр яскравими, емоційними, душевними сімейними фотографіями. Якщо Ви поділяєте мої погляди на фотографію, і Вам до вподоби те, що я роблю, давайте разом створювати унікальну фотоісторію про Вас!
Вибирайте фотографа серцем.