📷 Індивідуальне фотонавчання  з сімейної + love story фотографії / "Фотокоучинг + Обробка" on line/ 

🎯Я вивчаю "кейс" фотографа і підходжу до навчання індивідуально. В цьому й вся фішка. Навчання складене тільки для Твого результату. На фотокоучингу отримані практичні поради, покрокову й чітку стратегію дій - Ти успішно використаєш в своїй практиці. 

 

🎯Обробка, яку навчу тебе я - буде якісною і відрізнятиме Тебе серед багатьох! Ти створиш свій стиль. Ми зробимо тобі індивідуальні пресети і я подарую Тобі свої.

 

🎯 Навчу тебе закохувати в себе клієнтів і радити Тебе іншим!

 

🎯Буде глибокий аналіз твоїх фото + чіткі кроки щодо покращення твого портфоліо. Також питання - відповіді різного характеру. Від налаштування камери і технічних питаннь до всього того, що Тебе цікавить в фотографії!
 

🎯 Звичайно я розповідаю про бренд/реклама/сарафанне радіо/  світло/ емоції/ кіношність/ динаміку/ робота з людьми на зйомочці/ та багато аспектів які створюють ту душевну фотографію яку я так люблю!

 

🎯 Ти можеш забронювати зараз, а проходити коли зручно.

 

🎯Тільки онлайн. Повір, твоя якість сприйняття інформації буде відмінною. Я вмію цікаво та зовсім не нудно вести уроки⚡️

 

🎯Тривалість 2 дні - 8 годин.


🎯 Мені важливо, щоб після фотонавчання Ти сказав/ла : " це було потужно і цінно, це перевершило мої очікування, я дійсно виріс/виросла, я задоволений/на".

 

🎯 Після навчання є наставництво з будь яких фото-питань і як практика показує -  це дуже ефективно!

 

🎯 Буде домашнє завдання з кожної теми навчання.

 

Вартість 4500 грн. за фотокоучинг і оброку. 

Всього лише 5 днів діє знижка 500 грн.  і це навчання вартує 4000 грн. Не відкладай свій час вирости - інвестуй в себе. Це добре розумне вкладення в себе📷

 

💥Поспішай забронювати, адже бажаючих багато⚡️

 

P.S. Я щиро ділюся всім, що знаю та вмію. А це 12 -ий річний досвід в успішному фотобізнесі. Я ніколи нічого не приховую, тому розкажу тобі все. Я не люблю переливати з пустого в порожнє, а дійсно ділюся тільки конкретними практичними кроками, що пройшов їх сам !😇 Час та енергія виділяється тільки Тобі, а не великій кількості учнів. Вважаю, що саме індивідуальне фотонавчання найефективніше.

 

Увага!  Я працюю в рамках "оплата 100 %+ завдаток не повертається". Прочитавши і оплаучуючи фотонавчання ви автоматично на це погоджуєтеся.  Після оплати ми вибираємо з учнем комфортну дату.