Питання та відповіді для клієнтів

Друзі вітаю! Зібрав найпопулярніші питання від вас і постарався дати на них відповідь.

 

Яка філософія мого фотобізнесу? Душевний маркетинг. Стосунки з клієнтом на довгі роки. Перевершення очікування індивідуальним підходом, роботою і сервісом.

 

Яка моя фотографія і що я намагаюся передати? - Я стараюся створити душевну фотоісторію про Вас, про стосунки, про Ваше життя. Моя фотографія глибока, бо вона показує душу: таку різну, але таку цікаву і яскраву емоційну, як це є в житті. Моя місія як фотографа - розкривати людей, показати їхні кращі сторони через фотографію, створити світлини, які будуть випромінювати любов в різних проявах. Створити фотоісторію про моменти: дитинства, закоханості й зрілих стосунків, сімейні теплі миті, обійми, поцілунки, підтримку.

 

 Чи допомагаю в організації фотозйомки? - Однозначно так! Підказую Вам із вибором ідеї, локації фотозйомки, одягу і тд. Допомагаю організувати фотозйомку на всіх етапах, клієнт не відчуває себе самотнім.

Без ініціативно - це не про мене. Важливо розуміти, що для хорошого результату потрібна командна підготовка до фотозйомки. Клієнта та фотографа.

Також я можу порадити стиліста, візажиста при Вашій потребі, які зроблять для Вас неймовірний образ! 

 

● Чи я веду фотозйомку? - Так, я веду фотозйомку.  Адже я, як і Ви  зацікавлений в хорошому результаті. Не турубуйтеся, я повінстю, на всіх етапах веду клієнта під час фотозйомки. Для мене важлива атмосфера на фотозйомці - тому я створюю її невимушеною й легкою. Для Вас це має бути приємне проведення часу. Також я підбираю індивідуальний підхід до кожного, міксую різні піходи і прийоми, прості і життєві насправді...щоб клієнт відчував себе максимально  комфортно і добре. Тоді й результат гарний, і Ви подобаєтеся самі собі, бо створюється на очах фотоісторія про Вас справжніх.

 

Про вартість фотозйомки? - Вартість фотозйомки є індивідуальною. Звичайно, у мене є сітка цінова, від якої я відштовхуюся, але вона лояльна та гнучка. 

 

Чи вартість фотозйомки погодинна?- Ні, насправді це краще для фотозйомки та клієнта. Знімаю для хорошого результату - тому години не рахуємо :)

 

Як можна оплатити? - У мене діє така схема: 30% бронювання. Решта у день зйомки. ЗАВДАТОК НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ ( якщо ви віришили відмінити фотозйомку).

 

Чи є у мене бонуси? - Так, звичайно. У мене є бонуси. Сконтактуйте зі мною і я підберу ті бонуси, які будуть цінні та корисні для Вас.

 

Яка кількість фото віддається клієнту? - Кількість фото насправді визначається кількома факторами:  від ідеї, потраченого часу ітд. Повірте, я перший і тільки за, щоб клієнт був задоволений і отримав достатню кількість фотографій. Тому  я вважаю. що тільки командна робота фотографа та клієнта може дати хороший результ.

 

За скільки часу віддаю готові фотографії? - 1 день з умовою швидкого бронювання. Так не робить ніхто, але  знаю як важко Вам чекати. Тому наступного дня, через 24 години Ви отримуєте свої фотографії.

 

● Чи є гарантії та безпека збереження фото? ( наприклад у клієнта втратилися фото, через яку не будь причину ) - Так, звичайноі в цім теж є фішка =) Фотографії у мене залишаються жити надовго. Ви будь коли можете зайти за посиланням та завантажити собі їх. Доступ до фото маєте Ви та я, або ще друзі і родичі яким Ви відсилаєте посилання.

 

Чи друкую я фоткниги, фотографії і тд. ? - Так, я додатково друкую фотокниги, фотографії. Ще (додактово) роблю фотобокси, коробки для фотокниг. І також я роблю фотохолсти різні, фоліо, паспарту. Всі ці продукти  красиві, якісні, довговічні.