Наталія та її сини

Володя! Дуже дякуємо тобі за твою професійність, нетрадиційний підхід і терпіння! Дуже приємно мати справу з таким відповідальним, пунктуальним і професійним чоловіком. Ти завжди лишаєш нам на згадку багато позитиву

 

Анастасія та Кіра

Я мама особливої дівчинки . На вулиці на нас падають косі погляди. А я не бачу Кіру «не такою» тільки у хорошому сенсі.... вона дуже чуттєва, ніжна, ранима, щира... якщо обнімає- то мак сильно , як ніхто ніколи не обнімав. Я рада, що Володимир відчув її , як її відчуваю я , і побачив такою, як бачу я... так вміє фотографувати тільки він! У цій справі потрібен талант «відчути», який , Володя, у тебе безумовно є!!!! Дякуємо за фото [❤️]

Олеся та її синочок

Те, що ти робиш не просто описати словами…Ти робиш дещо більше, ніж просто фото сесія, ти знаєш чого хочуть діти іти стаєш для них приятелем! Вони відкриваються по іншому! Це не просто «фоточки»,  а маленька нашого життя. Дякую, що віддаєшся роботі,а в замін ми отримуємо неймовірно чудові спогади! З Тобою завжди приємно працювати!

Катерина та Дмитро

Боже, як гарно! Ми в захваті! Спасибі величезне за фото сесію, ти такий молодець! Нам було дуже просто з тобою працювати! Ще раз спасибі!

Надія та донечки

Ніжність, чарівність, душевність,Все це і не тільки це  відображено у фотографіях зроблені тобою. З тобою легко працювати. Ти дивовижно вмієш налагоджувати контакт з маленькими дівчатками( розумієш про що я)))!!

Мені залишається тільки подякувати тобі за твої роботи, побажати успіхів у цікавій і не завжди легкій праці і сказати до наступної зустрічі! Від Владочки передаю привіт! І фразу» Дякую,що Ви прийшли і нас так гарно пофоркали» =)))

 

Вікторія та Юра

Так як в нас це перший досвід все пройшло дуже легко, невимушено, весело. Володя швидко знаходить контакт з людьми і вміє підняти настрій. Ніколи б не могли подумати, що в таких звичайних місцях получаються неймовірні фотографії. Ще раз дякуєм за цей день і за фотографії, ми захоплені вашою роботою)

Сім'я Московка

"Это был незабываемый майский день. Встреча  с вами была легкой, будто давний друг заехал к нам в гости. Все детишки сразу сдружились  с вами, и поэтому съемка проходила в простоте, словно наш обычный день. Вы почувствовали каждого ребёнка, их настроение, все было настолько непринужденно и легко. Солнце, тепло, небольшой пикник, прекрасный и спокойный закат над Днепром, море радости и эмоций. Была действительно атмосфера любви и умиротворения. Мы ждали ещё одного братика. Сейчас он с нами. Но те моменты, которые вы запечатлели останутся навсегда, будут прекрасной историей для нашего малыша Лёвы. Очень тёплые фото, нежные. Когда пересматриваем фотографии, дети вспоминают вас и все события того дня, будто это было совсем недавно. Очень вам благодарны за такой прекрасный подарок. И нас уже десять!!!

Вы прекрасный фотограф! И прекрасный человек! ». 

Сім'я Терлецькі

Можемо однозначно рекомендувати Володимира Вірстюка як сімейного фотографа, ми весело провели з ним час, дітям було весело і це було не просто нудне фотографування в стандартних позах, а ціла пригода наповнена емоціями, які потім ми побачили на своїх фотках. Ми не помітили як пролетіло пару годин. Він дуже весела і відкрита людина, яка знайде підхід до кожного. В результаті вийшла жива фотосесія з природніми емоціями + весело проведений всією сім'єю час.

 

Сім'я Пасічник

"Безмежно вдячна за цю чудову фотосесію для нашої сім’ї! Ми бачили твої попередні роботи і були впевнені, що наші теж будуть гарними, але вони виявились навіть кращими ніж ми очікували! Ти по-особливому побачив через об’єктив нашу. Це реально талант бачити і так прекрасно передавати емоції та моменти на фотографіях!! З тобою дуже легко та чудово працювати, атмосфера була настільки приємна та невимушена, що всім було комфортно. Дякуємо, супер фотограф! З задоволенням переглядаємо твої знімки!"

Сім'я Умнови

«Не знаю, как Вам, но мне фотосесиии накогда не нравились: улыбайтесь, не улыбайтесь,готово – снято.  Обычно как на автомете,  а ведь хочется, чтобы были естественными и живыми.  После этой фотосесии я изменил свое мнение о таких мероприятиях.  Наверно все дело в фотографе.

Спасибо фотографу –  Володимиру Вірстюку» .

  Сім'я Івасюк

Вовчик, наша сімя гарно дякує тобі за таку чудову зйомочну! Ти зумів нас обєднати і створив нам чудовий день, а в результаті прекрасні фото. В мами давно не було такого дня народження.З такою  кількістю людейй як наша сімя не легко працювати, але ти ніс позитив і радість весь час, не дивлячись, що під кінець геть був змучений і голос вже пдсів =) Ти дуже позитивна людина і ми всі залишилися позитивно враженими Ми тобі бажаємо  успіхів у твоїй справі, щоб ідеї завжди переповнювали тебе і всі твої задуми втілилися в життя!

Сімя Курушкіни

Так пусто, так тихо - но так прекрасно!
В этой поездке нам составил компанию фотограф из Львова - Владимир Вирстюк, который стал нам хорошим другом.

Олександр та його  мати

Ми з мамою переглянули фотографіїі ми не те щоб в захваті…ми в приємному шоці як ти вмієш все передати!Ми сміялися і плакали з мамою над багатьма фотографульками! ДЯКУЄМО!!!

.

 

Валерія та Матеуш

«Вова, привет

Наконец-то у меня выдалась свободная минута написать слова благодарности)) Фото шикарные, это правда был один из запоминающихся дней из жизни нашей семьи. На фото столько тепла и любви, что пересматривать их хочется снова и снова. До сих пор выбираем с Матеушем какие фото печатать, поскольку хочется напечатать все)) о такой фотосесии я мечтала все это время, но знала что в Лодзе не найдется фотографа, который сможет словить момент. Так что твой приезд это подарок)) Я всегда знала, что наши люди самые талантливые)) ».